Masz zamiar założyć działalność gospodarczą na terenie Holandii? Czy może już prowadzisz własna firmę?

Potrzebujesz doradcy, księgowego czy może brakuje Ci zleceń i chciałbyś zareklamować swoją firmę?

Oferujemy Ci pełny pakiet usług po to aby Twoja firma przynosiła sukcesy finansowe.

 

  • Pomoc w założeniu firmy w Holandii
  • Pomoc w prowadzeniu dokumentacji 
  • Pomoc w promocji firmy w Holandii
  • Tworzenie stron internetowych po Holendersku

 

Biznesplan, forma prawna, wpis do rejestru izby handlowo -przemysłowej, zgłoszenie w urzędzie skarbowy, uzyskanie VAR- oferujemy Ci pomoc przy wszystkich formalnościach związanych z założeniem własnej działalności gospodarczej.

Czy wiesz, ze prowadząc własną firmę masz prawo do skorzystania z wielu zniżek podatkowych? W jaki sposób rozliczyć się z dochodów firmowych tak aby płacić jak najmniej podatku? Współpracujemy z holenderskim księgowym, który ma wieloletnie doświadczenie i zna wszelkie ścieżki holenderskiego prawa fiskalnego, które poprowadzą Twoja firmę do korzyści wynikających z minimalnego płacenia podatków.

Jesteś już przedsiębiorca, jednak brakuje Ci zleceń, chciałbyś powiększyć swoje dochody. Chciałbyś aby Twoja firma była konkurencyjna, miała szanse na rozwój, szanse na sukces? Brakuje Ci rozgłosu, mało kto wie o istnieniu Twojego przedsiębiorstwa i o tym jakie usługi wykonujesz. Czy pomyślałeś o reklamie?

Strona internetowa jest w dzisiejszych czasach najskuteczniejszą reklamą . Oferujemy Ci profesjonalną budowę strony internetowej w języku holenderskim lub polskim, tak aby Twoja firma była widoczna dla potencjalnych zleceniodawców. Zadbamy o to aby Twoja firma widniała w wyszukiwarkach internetowych, o to abyś zdobył rozgłos na holenderskim rynku pracy, wszystko to co jest potrzebne do odniesienia sukcesu.