Polskie rozliczenia podatkowe w Holandii

Pit 36, załącznik ZG, ulga abolicyjna?

Oferujemy swoim klientom rozliczenia na PIT 36 z załącznikiem ZG, rozliczamy z ulga abolicyjna w taki sposób aby rozliczenie wyszło jak najkorzystniej. Po złożeniu rozliczenia klient może wystąpić osobiście o zaświadczenie lub upoważnić kogoś z rodziny do odbioru zaświadczenia.

Kontakt

Osoby niezameldowane na holenderskim adresie przez pełny rok kalendarzowy chcąc skorzystać ze zniżek podatkowych w Holandii muszą przedłożyć do tutejszych organów podatkowych zaświadczenie o (zerowych) dochodach z polskiego urzędu skarbowego. Zaświadczenie to jest wydawane dopiero po złożeniu rozliczenia podatkowego w Polsce na PIT 36 z załącznikiem ZG.

Aby złożyć PIT 36 są potrzebne wszystkie jarografy (karty podatkowe) od holenderskich pracodawców jak również ilość przepracowanych dni w danym roku.

Niniejszym informujemy Pana / Panią, że przetwarzamy Pana / Pani dane osobowe przekazywane nam w związku z kontaktem e-mailowym lub telefonicznym. Dane te są przekazywane nam poprzez wysłanie do nas wiadomości e-mail, w tym również za pośrednictwem formularza kontaktowego, pozostawienia prośby o kontakt telefoniczny czy też skierowania zapytania za pośrednictwem jakiegokolwiek innego kanału komunikacji. Dane te są przetwarzane w celu kontaktu zwrotnego, ewentualnej archiwizacji korespondencji. Szczegóły pod tym linkiem.