Zakładanie firmy w Holandii

Pomożemy Ci założyć firmę w Holandii?

Doradzimy Ci jak założyć działalność i poprowadzimy całą procedurę zakładania firmy od A do Z.

Kontakt

Firmę w Holandii zakłada się w stosunkowo łatwy sposób, jednak wymaga to pewnych formalności i kilku kroków. Warto skorzystać z pomocy profesjonalistów, takich jak prawnik lub doradca podatkowy, aby zapewnić sobie właściwą obsługę prawno-podatkową podczas zakładania firmy w Holandii. Możemy Cię bezpiecznie przeprowadzić przez proces zakładania firmy w Holandii.

Razem z Tobą dokonamy rejestracji firmy online w Kamer van Koophandel (Izba Handlowo Przemysłowa). Doradzimy ci jaką formę prawna firmy wybrać np. firma jednoosobowa ZZP lub VOF spółka osobowa. Wybór formy prawnej zależy od wielu czynników takich jak rozmiar firmy, plany biznesowe, rodzaj działalności.

Po zarejestrowaniu firmy online, trzeba udać się osobiście do Izby Handlowo przemysłowej w celu wylegitymowania się i odebrania numeru KVK, który jest unikalnym numerem twojej firmy.

Następnie uzyskasz automatycznie numer identyfikacji podatkowej BTW, który zostanie ci nadany i udostępniony w krótkim czasie przez holenderski urząd skarbowy Belastingdienst.

Kolejnym krokiem jest założenie konta bankowego dla firmy, założenie wymaganych lub dobrowolnych ubezpieczeń prywatnych i firmowych.

Ważnym elementem jest tez prowadzenie dokładnej księgowości firmy i składanie na czas deklaracji podatkowych takich jak deklaracja podatku VAT lub podatku dochodowego.

Również w tych kwestiach jesteś u nas pod właściwym adresem. Zgłoś się do nas, jeśli chcesz założyć działalność z naszą pomocą lub jeśli chcesz nam zlecić prowadzenie księgowości Twojej firmy w Holandii.