Opieka zdrowotna w Holandii

Opieka zdrowotna w Holandii jest bardzo dobrze uregulowana a jakość usług medycznych wysoka. Holenderski system opieki medycznej należy do jednych z najlepszych na całym świecie. Leczenie w Holandii i korzystanie z usług medycznych jest dostępne dla każdego nie zależnie od statusu społecznego. Nie stosuje się tutaj łapówek, dzięki którym pacjent będzie lepiej traktowany. Nie ma tez lekarzy prywatnych, którzy dopiero za wysoka oplata podejmują się leczenia pacjenta. Opieka zdrowotna w Holandii jest udzielana każdemu

Featured

Auto w Holandii – jazda na polskich „blachach”

Pytanie związane z użytkowaniem auta na holenderskich drogach jest często zadawane. Czy mogę jeździć autem w Holandii na polskich tablicach rejestracyjnych? Czy muszę opłacać podatek drogowy za auto w Holandii na polskich „blachach”. W serii artykułów „Auto w Holandii”odpowiemy wam na te pytania jak również wyjaśnimy inne kwestie związane z użytkowaniem auta w Holandii. W dzisiejszym artykule – jazda w Holandii na polskich tablicach. 

Featured

Samochód w Holandii – jazda na holenderskich tablicach

Mieszkając w Holandii dłużej niż trzy miesiące nie możesz poruszać się samochodem na polskich tablicach. Masz obowiązek zarejestrować swoje auto w holenderskiej stacji kontroli pojazdów – RDW. Przerejestrowanie auta z polskich na holenderskie tablice jest bardzo kosztowne. Dlatego zdecydowanie zaleca się zakup auta w Holandii. Kupując samochód w Holandii musisz pamiętać o:

Auta z Holandii - jak kupic i sprowadzic

Auta z Holandii sa w dalszym ciagu bardzo atrakcyjne. Dzieki plaskim, dobrym droga sa mniej narażone na uszkodzenia co zdecydowanie wydłuża ich sprawność techniczna. Samochody z Holandii są również atrakcyjne cenowo. Dużo auto – komisów w Polsce sprowadza właśnie auta z Holandii i sprzedaje je narzucając swoja marze. Dlatego warto to zrobić samodzielnie, poniżej krok po kroku – zakup samochodu w Holandii.